The NEW colors of your favorite Hard Gel!
New Shemax Style V-Pro — Built-in table Professional nail dust collector
$690.00
- Unit price
- / per
$690.00
- Unit price
- / per
New Shemax Style Pro White — Professional manicure nail dust collector
$384.99
- Unit price
- / per
$384.99
- Unit price
- / per
New Shemax Style Pro Black — Professional manicure nail dust collector
$384.99
- Unit price
- / per
$384.99
- Unit price
- / per
New Shemax Style Pro Pastel Pink — Professional manicure nail dust collector
$384.99
- Unit price
- / per
$384.99
- Unit price
- / per
New Shemax Style Pro Peach Fuzz – Professional nail dust collector
$384.99
- Unit price
- / per
$384.99
- Unit price
- / per
New Shemax Style Pro Pink — Professional manicure nail dust collector
$384.99
- Unit price
- / per
$384.99
- Unit price
- / per
$384.99
- Unit price
- / per
$384.99
- Unit price
- / per
$384.99
- Unit price
- / per
New Shemax X Style X-Pro Pink — Professional manicure nail dust collector
$385.00
- Unit price
- / per
$385.00
- Unit price
- / per
Regular price
$109.90
$93.42
Sale
- Unit price
- / per
Regular price
$164.85
$140.11
Sale
- Unit price
- / per
Regular price
$79.40
$67.49
Sale
- Unit price
- / per
F.O.X SHOT Starter Set + Top 4 Liquids (Starter kit)
Regular price
$82.28
$75.70
Sale
- Unit price
- / per
Regular price
$82.28
$75.70
Sale
- Unit price
- / per
F.O.X SHOT Starter Set + Top 4 Liquids + Top 3 Builder gels (Starter kit)
Regular price
$126.98
$116.82
Sale
- Unit price
- / per
Regular price
$126.98
$116.82
Sale
- Unit price
- / per
Regular price
$798.40
$638.72
Sale
- Unit price
- / per
F.O.X Spectrum 001-160 7 ml set + Free Swatches
Regular price
$1,698.40
$1,439.90
Sale
- Unit price
- / per
Regular price
$1,698.40
$1,439.90
Sale
- Unit price
- / per
F.O.X Spectrum 001-160 14 ml set + Free Swatches
Regular price
$2,580.00
$1,999.90
Sale
- Unit price
- / per
Regular price
$2,580.00
$1,999.90
Sale
- Unit price
- / per
Your product's name
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Your product's name
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per
Regular price
$29.99
$19.99
- Unit price
- / per